O nas


Firma powstała w 1988 roku.

Zdjęcia wykonujemy na maszynie Fuji Frontier zgodnie z technologią fabryczną na oryginalnych materiałach Fuji co daje gwarancję najwyższej jakości i trwałości barw.

Dla stałych klientów rabat 10%. Usługi wykonujemy w 1 godzinę.Zamówienia przez internet w 24 godziny.

Sprzedajemy również artykuły fotograficzne-ramki, albumy, baterie, aparaty, antyramy, filmy.

W naszej ofercie znajdą Państwo, także wywoływanie oraz skanowanie negatywów. Wykonujemy retusz elektroniczny odnawiający stare fotografie. Na miejscu w zakładzie można wykonać zdjęcia legitymacyjne do dokumentów oraz zdjęcia studyjne. Videofilmujemy śluby i imprezy okolicznościowe w jakości FULL HD.

Do dyspozycji klientów jest kolorowe ,dwustronne ksero w formacie A3. Wszystkie usługi wykonujemy własnym sprzętem od a do z.


Do Państwa dyspozycji mamy ploter Epson Stylus Pro 7880. Pozwala on drukować w najwyższej fotograficznej jakości . Format ograniczony jest jedynie szerokością wałka - 61 cm. Długość wydruków może sięgać 120cm. Ploter oferuje możliwość drukowania znakomitych zdjęć czarno-białych i kolorowych oraz prac artystycznych wymagających najwyższej jakości. Doskonałe rezultaty osiąga dzięki 8-kolorowemu zestawowi atramentów UltraChrome K3 firmy Epson.

Opracowujemy projekty graficzne do druków i fotografii - np:
wizytówki
plakaty
ulotki
tabla

Więcej informacji

Videofilmowanie i Zdjęcia Ślubne

Wideofilmowanie ślubu w wersji Full HD. Kępno. zdjęcia ślubne kępno

Czytaj dalej ...webPhoto (1.3.5.273)

Informacja o korzystaniu z plików Cookies.

Ta strona przechowuje informacje przy pomocy ciasteczek.

Zapoznaj się z naszym regulaminem.